Sponsorzy, patroni, organizatorzy

Program

12 września 2008

17:00

Oficjalne otwarcie II SZTUKOWANIA

(GDK Szczecińska)

17:10

CENTRALA - Otwarcie wystawy komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

17:10

Tomasz Tarnowski - Otwarcie wystawy zdjęć z projektu "Łasztownia"

(Pobocze GDK)

17:45

Teatr Fragile - Wir treffen uns in Paradise

(Plac Barnima I)

20:00

Teatr Oczy Ku Niebu - Spojrzenia

(Pałacyk Pod Lwami)

22:00

Minneswing - koncert kameralny

(Klub festiwalowy)

13 września 2008

12:00

Łukasz Kowalski - Warsztaty szczudlarskie

(Pałacyk Pod Lwami)

17:00

Dariusz Kaleta - Otwarcie wystawy

(GDK Szczecińska)

17:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

18:00

Teatr Krzyk - Wydech

(GDK Szczecińska)

19:00

Agnieszka Kowalska-Owczarek - Ziemia - instalacja multimedialna

(Pałacyk Pod Lwami)

20:00

Herbaty Świata - Herbata w chmurach

(Pałacyk Pod Lwami)

20:00

Trio M3+ - Koncert w plenerze

(Pałacyk Pod Lwami)

14 września 2008

12:00

Łukasz Kowalski - Warsztaty szczudlarskie

(Pałacyk Pod Lwami)

17:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

17:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

18:00

Teatr Uhuru - Niebo.Czyściec.Piekło.Komedia 2008

(Pałacyk Pod Lwami)

19:00

Arti GraBoski - Poczytaj mi mamo

(GDK Szczecińska)

20:00

Maurice Blok - Performance

(Pałacyk Pod Lwami)

21:00

Teatr Krzyk i Goście - Nord Stream

(Plac Barnima I)

22:00

Elżbieta Kuczyńska - recital piosenki poetyckiej

(Klub festiwalowy)

15 września 2008

10:00

CENTRALA - Warsztaty komiksowe dla dzieci

(Pałacyk Pod Lwami)

13:00

Jerzy Welter - Warsztaty teatralne - sztuka dialogu

(Pałacyk Pod Lwami)

17:00

CENTRALA - Wystawa komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

17:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

17:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

17:30

Teatr Karton - Czystość - akcja uliczna

(Plac Barnima I)

18:30

Teatr Uhuru - Pierogi

(Pałacyk Pod Lwami)

19:30

CENTRALA - Komiks Słowacki - projekcja

(GDK Szczecińska)

20:00

Z cyklu Film o Sztuce - Once

(GDK Szczecińska)

16 września 2008

10:00

CENTRALA - Warsztaty komiksowe dla dzieci

(Pałacyk Pod Lwami)

13:00

Jerzy Welter - Warsztaty teatralne - sztuka dialogu

(Pałacyk Pod Lwami)

16:00

CENTRALA - Wystawa komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

16:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

16:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

18:00

Teatr 6 i PÓŁ - W podróży - czas

(Plac Barnima I)

19:00

Z cyklu Film o Sztuce - Niżyński

(GDK Szczecińska)

17 września 2008

10:00

CENTRALA - Warsztaty komiksowe dla dzieci

(Pałacyk Pod Lwami)

13:00

Jerzy Welter - Warsztaty teatralne - sztuka dialogu

(Pałacyk Pod Lwami)

17:00

CENTRALA - Wystawa komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

17:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

17:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

18:00

Z cyklu Film o Sztuce - Joe Strummer - Niepisana Przyszłość

(GDK Szczecińska)

18 września 2008

13:00

Jerzy Welter - Warsztaty teatralne - sztuka dialogu

(Pałacyk Pod Lwami)

16:00

CENTRALA - Wystawa komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

16:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

16:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

18:00

SZTUKUJEMY GRYFINO - Planeta Gryfino

(Skwer przy Rapackiego)

18:00

SZTUKUJEMY GRYFINO - Most na dobrą stronę

(Skwer przy Rapackiego)

19:00

Vogue - Na szali

(GDK Szczecińska)

20:00

Z cyklu Film o Sztuce - Czarne Słońce

(GDK Szczecińska)

19 września 2008

11:00

Anna Piotrowska - Warsztaty tańca współczesnego

(GDK Szczecińska)

16:00

CENTRALA - Wystawa komiksu słowackiego

(GDK Szczecińska)

16:00

Tomasz Tarnowski - Wystawa zdjęć z projektu Łasztownia

(Pobocze GDK)

16:00

Dariusz Kaleta - Wystawa obrazów Dariusza Kalety

(GDK Szczecińska)

19:00

Anna Piotrowska - Café Klatschen; Instinct; misja_ka

(GDK Szczecińska)

21:00

Weronika Fibich - Szachy

(Klub festiwalowy)